Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Sarızeybek Eğitim Grubu olarak, her zaman eğitimden, günlük yaşantımıza kadar doğruluğun, iyiliğin toplum yararına olanın hayatımıza işlemesi için çalıştık ve çalışmaktayız. Tüm kadromuzla kaliteyi, güvenilirliği, doğru bilgi edindirmeyi, samimiyeti ve içtenliği ilke edinerek, tecrübelerimizi sizlerle paylaşmayı amaçladık. İnsanlığın iyiliğe, doğruluğa ve güvenliğe olan ihtiyacını benimseyip, maddi kaygıları ikinci plana alarak, öncelikle toplum yararına çalışmaya odaklandık.Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetlerimizin sonrasında da sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.Bu güne dek hizmet verdiğimiz tüm kollarda, sektörde liderliğini ispatlamış, seçkin firmaların da tercihi olmak, onur kaynağımız oldu.

NEDEN SARIZEYBEK ?” sorusuna; gelince “Niteliklerimiz sayesinde edindiğimiz Niceliksel toplamımız dır” cevabımız ! Yani orta sağlık ve güvenlik birimi olarak bugüne dek firmalarımıza; En iyiyien doğruyuen kaliteliyien uygun fiyatı sunmayı amaç edindik. En önemlisi de, hizmetlerimizin sonrasında da ilk günkü ilgimiz ve heyecanımızla sizlerin yanında olmaya devam ederek çalışmaktayız.

Kendi alanımızda bölgenin en büyük, bağlantıları en güçlü ve gelişmiş merkezi durumundayız. Yaptığımız işin en iyisiyiz! Bizden hizmet alan bizim adımızı taşır. Ayrıca niteliksel farklarımızdan biri de, asla rakiplerimizi kötülemeden, gerektiğinde hizmetlerimizi rakiplerimize de sunarak, onların da çözüm ortağı oluyoruz. Yani; SARIZEYBEK olarak, her ortamda, daima çözümlere köprü olma odaklı çalışıyoruz. Bu da “NEDEN SARIZEYBEK ?” sorusunun ayrı bir cevabıdır.

Sarızeybek Ailesi ile birlikte olan tüm kurum ve kuruluşlara içtenlikle teşekkür eder, her kurumda ki her hangi bireyin bizim için özel ve önemli olduğunu tekrar belirtmek isteriz.Bundan sonra da daha iyiye, daha doğruya hep birlikte olmak dileği ile.
Sevgi ve sağlıcakla kalın…

SARIZEYBEK Ailesi

E-Bülten